تشک مموری فوم چیست

تشک مموری فوم یکی از انواع تشک های مناسب و پر طرفدار در بازار می باشد که بع عنوان تشک طبی نیز شناخته می شود، این تشک ها از فوم پلی یورتان ساخته شده که چگالی بالایی دارد، همچنین این ماده در صنعت و ساخت تجهیزات پزشکی کاربرد زیادی دارد، به این فوم ها فوم هوشمند میگویند، به این دلیل که نسبت به حرارت و حالت بدن واکنش نشان می دهد و بعد از چند دقیقه شکل بدن را به خود میگیرد، ماده پلی یورتان خواصی میان کشسان بودن و ویسکوز بودن را از خود نشان میدهد.
اینکه آیا تشک مموری فوم را انتخاب کنید یا خیر بسته به سن، سلامت بدن، وزن و سلیقه متفاوت می باشد، اما بسیاری از افراد از خرید و استفاده تشک مموری فوم رضایت بالاتری نسبت به تشک های طب و فنری داشته اند.

مزایای تشک مموری فوم چیست

این نوع از تشک ها مزایای زیادی دارند که مورد توجه عموم مردم قرار گرفته است، برخی از این مزایا عبارتند از:
- بهبود یافتن دردهای مفصلی، این تشک انحناهای بدن را پر میکند و باعث میشود فشار کمتری به گردن و کمر وارد شود و همچنین وزن را به طور متعادل تقسیم می کند و باعث میشود خوابی راحت داشته باشید.
- این تشک ارتعاشاتی که از تکان خوردن فرد دیگر روی تشک به وجود می آید را به شما منتقل  نمیکند، به این صورت که در هنگام تکان خوردن نیروی وارده را جذب میکند و خواب فرد کناری را بهم نمیزند.
- تشک مموری فوم نسبت به دیگر تشک ها طول عمر بیشتری دارد و به مرور زمان خم نمی شوند و یا از بین نمی روند و مراقبت از آن ها آسان تر می باشد.
برای انتخاب بهترین تشک رویا و خرید آن به لینک مشخص شده مراجعه کنید و از محصولات فروشگاه ما دیدن فرمایید.